Premýšlítě kam zajít večer na drink s rodinou či přáteli? Vybrali jsme ty nejluxusnější bary v Praze, kde se každá návštěva stává nezapomenutelným zážitkem.

A zde je náš výběr

Cloud 9 sky bar & lounge

Pobřežní 1, Hilton Prague Hotel, 186 00 Praha 8

Legendární bar který najdete v posledním patře hotelu Hilton z kraje Rohanského nábřeží. Zaujme především panoramatickým výhledem, širokou nabídkou drinků, živou hudbou a osobitým modenrím interiérem.

Aureole Fusion Restaurant and Lounge

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha

Svou polohou ve 109 metrech nejvyšší budovy v ČR (City Tower) je návštěva Aureole již předem předurčena k nevšednímu zážitku. Nicméně dechberoucí výhled na celou Prahu není to jediné, co může Aureole nabídnout. Designové prostory (ne nadarmo byl Aureole Bar v hodnocení Maurerova výběru Grand Bar 2013 zvolen barem s nejlepším interiérem v České republice), asijský kuchyně ve stylu Fusion Cuisine, bohatý výběr destilátů a profesionální servis. To je Aureole.

Bar and Books

  1. Týnská 19, 110 00 Praha 1
  2. Mánesova 1525/64, 120 00 Praha 2

V současné době najdete Bar and Books na dvou místech: na Praze 1 pár kroků od Staroměstské náměstí a na Vinohradechv Mánesově ulici. Bar and Books má také sesterské podniky v New Yorku a Varšavě. Každý ze svou pražských barů má svůj osobitý charakter, oba jsou ale charakteristické britským koloniálním interiérem, tmavým dřevem, kůží a jak název napovídá – rozsáhlou knihovnou.

bar-and-books

Alcron – Be Bop Bar

Štěpánská 40/623, 110 00 Praha 1

Pár metrů od Václavského náměstí najdete hotelový bar luxusního hotelu Alcron – Be Bop Bar. Skvělá atmosféra, barmani v motýlcích, živá jazzová hudba a hlavně dokonalé a originální koktejly. Každý drink se zde stává zážitkem.

alcron-be-bop

Mandarin Oriental Hotel, Barego Bar

Nebovidská 459/1, 118 00 Praha

Na první pohled poněkud strohý hotelový nádech vyvažuje perfektní atmosféra, profesionální bezchybný servis a široká nabídka specialit ze všech koutů světa.

Bugsy’s Bar

Pařížská 1068/10, 110 00 Praha 1

Mnohaletá stálice pražské barové scény. Bugsy’s Bar disponuje bezkonkurenční nabídkou koktejlů, destilátů a hlavně Champagne. I proto je menu ve formátu menší knihy. Není se však čeho bát, profesionální barmani rádi s rozsáhlou nabídkou poradí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.